Hybaj Janko domov – fotoreport 2.časť

Hybaj Janko domov – fotoreport 1.časť

Hybaj Janko domov – v sobotu, 5.septembra bola dedina Poluvsie od skorého rána na nohách. Zdobilo sa, nosilo sa, varilo sa, pieklo sa, zvučilo sa, stavalo sa… a stálo to za to, lebo už i tak krásna dedinka ožila akousi magickou, slávnostnou a súdržnou atmosférou. Ja som sa tam motal od obeda a snažil som sa ju nasať všetkými vnemami. Ale aby niečo ostalo aj vám, dopomohol som si objektívmi mojej zrkadlovky.
Prvá časť fotoreportu zachytáva všetko, čo sa dialo, kým nás dážď neprinútil schovať sa v útrobách kultúrneho domu… dianie z pódia pribudne čoskoro, v druhej časti fotoreportu.
Ostante s nami… (M.L.)

Fotili sme promo fotky!

5. september sa zúrivým tempom blíži a spolu s ním aj termín premiérového programu a krstu nového CD „Hybaj Janko domov„, na ktorom sa hádam všetci vidíme!

No a samozréjme, takáto udalosť je zároveň výbornou zámienkou, prečo nafotiť nové promo fotografie. Nielen že sme starší a skúsenejší, ale najmä krajší, čo budete môcť posúdiť na pribúdajúcich fotkách tu, na našej webovej, ale aj Facebookovej stránke.

V štúdiu bolo poriadne veselo, dve hodiny sa blískalo, prezliekalo, usmievalo, ale aj vyhrávalo… jasné, že najviac si to užívala naša Dida 🙂

Tešíme sa z nových fotiek, veríme, že aj vám sa budú páčiť…

… spáchalo ich oko za objektívom LAGO more.than.pure.photography

Ďakujeme!

Stránka 1 z 212